Wgraj swoje zdjęcie

Wybierz zdjęcie z Twojego komputera
Dalej, przejdź do konfiguratora

Ważne informacje

  • W nazwach plików nie może być spacji, np. ania 1.jpg
  • Prawidłowa nazwa pliku to ania_1.jpg, ania-2.jpg lub ania3.jpg
  • Przy dodawaniu kliku zdjęć, każdy plik powinien mieć inną nazwę!
  • Zdjęcia przyjmujemy tylko w formacie JPG, masz inny lub nie jesteś pewny co do jakości? Wyślij e-mailem
  • Jeżeli chcesz zamówić obróbkę graficzną zdjęcia, wyślij nam wytyczne wraz ze zdjęciem na e-mail, a my w ciągu 24 godzin odpiszemy co do możliwości i ceny. Kontrast, nasycenie, drobny retusz itd. wykonujemy bezpłatnie.
  • Jeżeli masz problem z załadowaniem zdjęcia, wyślij je na nasz adres e-mail z opisem w jaki sposób mamy je wydrukować.

Uwaga!

Uwaga! Koniecznie należy pamiętać, że jakiekolwiek różnice w barwach i odcieniach obrazów bardzo często spowodowane są ustawieniami monitora lub matrycy laptopa. Należy liczyć się z tym, że praktycznie na każdym monitorze nasycenie barw oraz odcienie mogą być zupełnie inne.


Dużo sklepów internetowych, sprzedawców allegro oraz stacjonarnych drukarni oferuje swoje wydruki w technologii solwentowej. Dlaczego tak jest? Ponieważ takie wydruki są dużo tańsze w wytworzeniu, są także bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne, ale zawierają rakotwórczy związek Cykloheksanol, a tym samym wydruki takie są szkodliwe a nawet niebezpieczne dla zdrowia. Takich wydruków nie powinno umieszczać się wewnątrz pomieszczeń!

Kupując oferowane przez nas wydruki wielkoformatowe zyskujecie Państwo gwarancję bezpieczeństwa, ponieważ wykonywane są w bezpiecznej dla zdrowia i środowiska technologii pigmentowej oryginalnymi tuszami

Sprzedawane przez nas obrazy zawsze na czas transportu są odpowiednio zabezpieczane przy pomocy folii bąbelkowej oraz twardego tekturowego opakowania.