Obrazy na ścianę - nowoczesne obrazy drukowane na płótnie

Nasze obrazy drukujemy na wysokiej jakości bawełnianym płótnie canvas o wykończeniu satynowym, naciągniętym na drewniane sosnowe ramy. Oferowane przez nas wydruki wykonywane są w bezpiecznej dla zdrowia i środowiska technologii wodnej, oryginalnymi tuszami latexowymi marki HP i na atestowanych podłożach.
 
Nowoczesne obrazy na ścianę
 
Standardowo krawędzie boczne obrazów zadrukowane są motywem zdjęcia poprzez lustrzane odbicie, wygląda to bardzo estetycznie, a dzięki temu mamy możliwość wieszania ich bezpośrednio na ścianie bez konieczności oprawiania. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zostawili białe boki lub pomniejszyli zdjęcie.
 
Nowoczesne obrazy do salonu
 
Płótno bawełniane canvas naciągnięte na drewnianą sosnową ramę tzw. krosna lub blejtramy, po naciągnięciu płótna na krosna wbijamy kliny, dla lepszego naprężenia płótna. Widoczna gołym okiem, charakterystyczna struktura bawełnianego płótna canvas, nada wyjątkowy wygląd zdjęciom rodzinnym, pamiątkom, reprodukcjom oraz każdej innej fotografii lub grafice. Aby obrazy nie odstawały od ściany, nie montujemy żadnych zawieszek. Między płótnem a ramą jest kilka milimetrów przestrzeni, i tam zachaczamy główkę kołka.
 
Nowoczesne obrazy na płótnie do salonu
 
 
Wybór dekoracji jest już praktycznie ostatnim krokiem jeśli chodzi o urządzanie wnętrz. To właśnie one dopełniają aranżację, podkreślając jej walory lub po prostu dodając różnorodności i stanowiąc ciekawy akcent w pomieszczeniu. Wybierając dekoracje ścienne można postawić na coś typowo nowoczesnego, co króluje w obecnej modzie lub na coś klasycznego, co jest obecne w mieszkaniach od lat. Natomiast połączeniem tych dwóch cech stanowią nieprzemijające i stale dopasowujące się do najnowszych trendów obrazy na płótnie.
 
To właśnie obrazy od wieków zdobiły wnętrza zamków, pałaców czy wiejskich chatek. Ich ponadczasowy charakter świetnie się odnajduje więc także w czasach współczesnych. Dzisiaj jednak można z takimi obrazami nieco bardziej poszaleć jeśli chodzi o tematykę, która się na nich znajduje.
 
Przeglądając dostępne galerie można przebierać pomiędzy urokliwymi miasteczkami, misternymi tworami natury czy abstrakcyjnymi dziełami jako efekt ludzkiej wyobraźni, która w tym zakresie potrafi być nieograniczona. Każdy z obrazów jest wykonywany z taką starannością, aby nie umknęło nic z uroku wybranego malowidła.
 
Obrazy na płótnie posiadają tą przewagę nad innymi dekoracjami, że z uwagi na swoje dostępne rozmiary idealnie sprawdzą się i w większych i znacznie mniejszych pomieszczeniach. Do tego dekoracje ścienne wyglądają zawsze estetycznie i uatrakcyjniają wnętrze bez zabierania dostępnej przestrzeni i miejsca na półkach. Kolejnym atutem wyboru właśnie obrazu do dopełnienia wnętrza jest ich uniwersalność. Wśród wszystkich wzorów znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy natury, którzy lubią otaczać się widokiem lawendowych pól, spoglądać na bezkresny brzeg morza czy podziwiając zwierzęcy urok, jak również osoby kierujące swoje upodobania na typowo nowoczesne i nieco abstrakcyjne klimaty. W naszej galerii niewątpliwie znajdzie się także coś dla fanów nowoczesnego malarstwa i nietypowych nurtów, którym do serca przypadnie akwarelowe szaleństwo.
 
obrazy
 
Każdy obraz na płótnie to misternie i dokładnie wykonywana praca czyli wysokiej jakości druk na trwałym płótnie, dzięki czemu będzie on stanowił nie tylko świetną dekorację własnego mieszkania, ale rozwiąże także problem wyboru prezentu z okazji parapetówki, ślubu czy rocznicy. W tym przypadku czy to będzie obraz monumentalnych wieżowców, kwiatów czy reprodukcja słynnego dzieła, zawsze obraz zostanie przyjęty z niekłamanym entuzjazmem.
 
Umiejętnie dobrane dekoracje i dodatki do wnętrza potrafią bez wątpienia podkreślić to co w danej aranżacji jest najbardziej istotnym elementem, sprawić, że pomieszczenia będą bardziej przytulne jak również same w sobie mogą stanowić główną atrakcję, która skupi na sobie całą uwagę.
 
Oferowane przez nas wydruki wykonywane są w bezpiecznej dla zdrowia i środowiska technologii wodnej, oryginalnymi tuszami latexowymi marki HP na na atestowanych podłożach. Obrazy drukujemy na ploterach HP LATEX serii 300.
 
Należy pamiętać, że jakiekolwiek różnice w barwach i odcieniach obrazów bardzo często spowodowane są ustawieniami monitora lub matrycy laptopa. Należy liczyć się z tym, że praktycznie na każdym monitorze nasycenie barw oraz odcienie mogą być zupełnie inne.
Fototapety pakowane są w taki sposób aby mogły bezpiecznie dotrzeć do swoich odbiorców bez jakichkolwiek uszkodzeń. Wszystkie nasze produkty wysyłamy kurierem DPD. Koszt wysyłki standardowej to 19zł a wysyłki z płatnością przy odbiorze to 29zł - czas realizacji łącznie z przesyłką to od 3 do maksymalnie 7 dni roboczych.
Pamiętaj, abyś zawsze przed przyjęciem przesyłki od kuriera dokładnie ją obejrzał czy nie ma widocznych śladów uszkodzenia. Jeśli zauważysz że np. karton jest przedziurawiony lub w jakiś inny sposób uszkodzony, spisz protokół szkody jeszcze w obecności kuriera.