Obrazy na ścianę - nowoczesne obrazy drukowane na płótnie

Nasze obrazy drukujemy na wysokiej jakości bawełnianym płótnie canvas o wykończeniu satynowym, naciągniętym na drewniane sosnowe ramy. Oferowane przez nas wydruki wykonywane są w bezpiecznej dla zdrowia i środowiska technologii wodnej, oryginalnymi tuszami latexowymi marki HP i na atestowanych podłożach.
 
Nowoczesne obrazy na ścianę
 
Standardowo krawędzie boczne obrazów zadrukowane są motywem zdjęcia poprzez lustrzane odbicie, wygląda to bardzo estetycznie, a dzięki temu mamy możliwość wieszania ich bezpośrednio na ścianie bez konieczności oprawiania. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zostawili białe boki lub pomniejszyli zdjęcie.
 
Nowoczesne obrazy do salonu
 
Płótno bawełniane canvas naciągnięte na drewnianą sosnową ramę tzw. krosna lub blejtramy, po naciągnięciu płótna na krosna wbijamy kliny, dla lepszego naprężenia płótna. Widoczna gołym okiem, charakterystyczna struktura bawełnianego płótna canvas, nada wyjątkowy wygląd zdjęciom rodzinnym, pamiątkom, reprodukcjom oraz każdej innej fotografii lub grafice. Aby obrazy nie odstawały od ściany, nie montujemy żadnych zawieszek. Między płótnem a ramą jest kilka milimetrów przestrzeni, i tam zachaczamy główkę kołka.
 
Nowoczesne obrazy na płótnie do salonu
 
Oferowane przez nas wydruki wykonywane są w bezpiecznej dla zdrowia i środowiska technologii wodnej, oryginalnymi tuszami latexowymi marki HP na na atestowanych podłożach. Obrazy drukujemy na ploterach HP LATEX serii 300.
 
Należy pamiętać, że jakiekolwiek różnice w barwach i odcieniach obrazów bardzo często spowodowane są ustawieniami monitora lub matrycy laptopa. Należy liczyć się z tym, że praktycznie na każdym monitorze nasycenie barw oraz odcienie mogą być zupełnie inne.
Fototapety pakowane są w taki sposób aby mogły bezpiecznie dotrzeć do swoich odbiorców bez jakichkolwiek uszkodzeń. Wszystkie nasze produkty wysyłamy kurierem DPD. Koszt wysyłki standardowej to 19zł a wysyłki z płatnością przy odbiorze to 29zł - czas realizacji łącznie z przesyłką to od 3 do maksymalnie 7 dni roboczych.
Pamiętaj, abyś zawsze przed przyjęciem przesyłki od kuriera dokładnie ją obejrzał czy nie ma widocznych śladów uszkodzenia. Jeśli zauważysz że np. karton jest przedziurawiony lub w jakiś inny sposób uszkodzony, spisz protokół szkody jeszcze w obecności kuriera.