Mona Lisa Leonarda da Vinci - reprodukcja obrazu

Dodaj do ulubionych

Ustaw kadr grafiki

Mona Lisa Leonarda da Vinci - reprodukcja obrazu
Autor zdjęcia: © BajeczneObrazy.pl, Numer zdjęcia: #1032,
Na wydrukowanym obrazie nie będzie znaku wodnego!

Konfiguruj produkt

Szerokość cm
Wysokość cm
szt.
PLN
W cenie obrazu zawarty jest koszt zakupu licencji na wydruk zdjęcia. W przypadku gdy obraz jest drukowany z własnego pliku, opłata taka nie jest doliczana.

Opis produktu Obrazy na płótnie

Charakterystyka produktu

Nasze obrazy drukujemy w wysokiej rozdzielczości na najwyższej jakości płótnie bawełnianym CANVAS o gramaturze 300g/m2 i wykończeniu satynowym.

Płótno naciągamy na drewniane sosnowe ramy, a dodatkowo wbijamy osiem klinów dla lepszego naprężenia płótna. Duże rozmiarowo obrazy w środku mają wzmacniającą drewnianą poprzeczkę.

Krawędzie boczne obrazów są zadrukowane motywem zdjęcia, dzięki temu mamy możliwość wieszania ich bezpośrednio na ścianie bez konieczności oprawiania.

Widoczna gołym okiem, charakterystyczna struktura płótna nada wyjątkowy wygląd zdjęciom rodzinnym, pamiątkom, reprodukcjom i każdej innej fotografii.

Technologia druku

Gwarantujemy najwyższą jakość w zakresie bezzapachowych, ostrych i jaskrawych wydruków. Obrazy drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks.

Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne i bezpieczne dla zdrowia i środowiska.

Nasze obrazy na płótnie idealne nadają się do mieszkań, hoteli, restauracji, kawiarni, szpitali, przedszkoli, szkół oraz innych budynków użyteczności bublicznej.

Zobacz co inni o nas sądzą Opinie Klientów

Zobacz więcej opinii