Fototapety

Fototapety ścienne drukujemy w technologii HP LATEX. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach i są całkowicie bezwonne. Fototapety drukujemy wyłącznie na wysokiej jakości markowych materiałach dedykowanych do wewnętrznych aplikacji ściennych, które posiadają odpowiednie certyfikaty. Technologia HP Latex to żywe kolory na wiele lat.

Fototapety na wymiar - Pole lawendy

W naszej ofercie posiadamy:


Fototapeta lateksowa - Ekonomiczny, ale bardzo wytrzymały materiał lateksowy o gramaturze 212g/m2 i gładkiej powierzchni dający efekt realistyczno-fotograficzny. Fototapetę można delikatnie przecierać zwilżoną szmatką.

Maksymalna szerokość jednego brytu: 130 cm. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy. Tapeta jest docięta na wymiar, wyklejamy na styk (bez zakładek).
Zastosowanie: dekoracje mieszkań, hoteli, restauracji, sal konferencyjnych, budynków użytku publicznego, szkół, przedszkoli, żłobków.
Cena fototapety: 65zł/m2. Do ceny należy doliczyć ewentualny koszt licencji za zdjęcie.


Fototapeta do pomieszczeń dla dzieci - i nie tylko. Materiał marki Mitylon powstał z połączenia celulozy z włókniną. Oddychająca, nie zawiera PCW, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP). Bardzo łatwa w aplikacji, wystarczy rozsmarować klej na ścianie! Szybkoschnąca, odporna na zarysowania i rozerwanie. Klasa ochrony przeciwpożarowej wg normy DIN EN 13501-1: C-s1,d0. Produkt posiada certyfikat FSC oraz oznaczenie CE. Łatwa do usunięcia bez pozostawiania śladów po zakończeniu eksploatacji.

Maksymalna szerokość jednego brytu: 100 cm. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy. Tapeta jest docięta na wymiar, wyklejamy na styk (bez zakładek).
Zastosowanie: dekoracje mieszkań, budynków użytku publicznego, szkół, przedszkoli, żłobków itd.
Cena fototapety: 75zł/m2. Klej do tapet gratis. Do ceny należy doliczyć ewentualny koszt licencji za zdjęcie.


Fototapeta winylowa na flizelinie - Trwały, satynowy materiał na podkładzie fllizelinowym. Materiał przepuszcza parę wodną przez co pozwala oddychać ścianom, a po zalaminowaniu można go również wykorzystać do takich pomieszczeń jak kuchnia czy łazienka. Ze względu na dużą gramaturę 350g/m2 tapeta ma właściwości izolacyjne - wygłusza i ociepla wnętrza. Fototapeta jest łatwa w montażu, gdyż klej nakładamy tylko na powierzchnię ściany co zmniejsza ryzyko zabrudzenia. Materiał jest klasyfikowany jako nieszkodliwy wg normy DIN 52900, posiada certyfikat PZH oraz atest odporności na ogień wg normy DIN 4102-01 B1.

Maksymalna szerokość jednego brytu: 125 cm. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy. Tapeta jest docięta na wymiar, wyklejamy na styk (bez zakładek).
Zastosowanie: dekoracje mieszkań, hoteli, restauracji, sal konferencyjnych, budynków użytku publicznego, szkół, przedszkoli, żłobków.
Cena fototapety: 95zł/m2 bez laminatu, 125zł/m2 z laminatem. Do ceny należy doliczyć ewentualny koszt licencji za zdjęcie.


Fototapeta na płótnie zalaminowana - POLECAMY! Matowy materiał poliestrowy o gramaturze 250g/m2. Materiał ten wspaniale odwzorowuje kolory, ma strukturę gładkiego płótna i jest bardzo łatwa w klejeniu na ścianę. Tapety tej nie można rozedrzeć nawet po namoczeniu klejem, a i rozciągnięcie - dochodzi maksymalnie do 1-2 mm. Dzięki odpowiedniej grubości niweluje wszelkie nierówności na powierzchni ścian. Bryty drukowane są na styk, tapeta jest docinana na wymiar.

Maksymalna szerokość jednego brytu: 105 cm. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy. Tapeta jest docięta na wymiar, wyklejamy na styk (bez zakładek).
Zastosowanie: dekoracje mieszkań, hoteli, restauracji, sal konferencyjnych, budynków użytku publicznego, szkół, przedszkoli, żłobków.
Cena fototapety: 99zł/m2 z laminatem. Do ceny należy doliczyć ewentualny koszt licencji za zdjęcie.


Oferowane przez nas fototapety ścienne wykonywane są w bezpiecznej dla zdrowia i środowiska technologii wodnej, oryginalnymi tuszami latexowymi marki HP na na atestowanych podłożach. Fototapety na wymiar drukujemy na ploterach HP LATEX.

Należy pamiętać, że jakiekolwiek różnice w barwach i odcieniach obrazów bardzo często spowodowane są ustawieniami monitora lub matrycy laptopa. Należy liczyć się z tym, że praktycznie na każdym monitorze nasycenie barw oraz odcienie mogą być zupełnie inne.

Fototapety pakowane są w taki sposób aby mogły bezpiecznie dotrzeć do swoich odbiorców bez jakichkolwiek uszkodzeń. Wszystkie nasze produkty wysyłamy kurierem DPD. Koszt wysyłki standardowej to 19zł a wysyłki z płatnością przy odbiorze to 29zł - czas realizacji łącznie z przesyłką to od 3 do maksymalnie 7 dni roboczych.

Pamiętaj, abyś zawsze przed przyjęciem przesyłki od kuriera dokładnie ją obejrzał czy nie ma widocznych śladów uszkodzenia. Jeśli zauważysz że np. karton jest przedziurawiony lub w jakiś inny sposób uszkodzony, spisz protokół szkody jeszcze w obecności kuriera.