Wydruk obrazu ze swojego zdjęcia

Nieraz marzyłeś, by najpiękniejsze wspomnienia z wakacji we dwoje towarzyszyły Ci przez całe życie? Wracałeś myślami do nadmorskich miasteczek, jakie zwiedziłeś? Z utęsknieniem przeglądałeś zdjęcia z dalekich podróży? Jeżeli przynajmniej raz w miesiącu zdarza Ci się wyciągać album ze zdjęciami, propozycja, która Ci przedstawimy jest właśnie dla Ciebie. Spraw, by poruszające, emocjonujące, bliskie Twemu sercu chwile towarzyszyły Ci w każdej chwili – w czasie jedzenia obiadu, kąpieli czy snu. Zainwestuj w stylową dekoracją i ciesz się jej motywem przez wiele długich lat. Pragniemy zaproponować Państwu wyjątkowy fotoobraz stworzony z prywatnych zbiorów – Waszych zdjęć. Jak wygląda to w praktyce? Wysyłasz nam ulubione fotografie, a my przekształcamy ją w niepowtarzalną, nietuzinkową dekorację.

Obraz ze zdjęcia

Z drugiej strony obrazy drukowane na podstawie Twojego prywatnego zdjęcia, doskonale nadają się na prezent.

Pomyśl, kto najbardziej ucieszy się z tego wyjątkowego upominku. Narzeczony? Żona? A może rodzice? Podaruj swojej drugiej połówce fotoobraz przestawiający Wasze wspólnie spędzone chwile na długo wyczekiwanych wakacjach. Możesz pójść o krok dalej i dać drugiej osobie obraz przedstawiający Wasz pierwszy pocałunek, pierwszy zachód słońca czy pierwsze chwile, jako rodzina. W gruncie rzeczy ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Ty sam decydujesz, jaki motyw wybierzesz oraz komu go sprezentujesz. Nie da się nie zauważyć, że okazji do dawania podarunków jest wiele. W ciągu roku znajdziemy zarówno te „standardowe” okazje jak urodziny, imieniny bądź gwiazdka. Pamiętajmy jednak, że równie dobrze możemy uczcić rocznicę związku, Dzień Babci bądź Dziadka czy pięćdziesiątą rocznicę ślubu rodziców. 

Wyobraź sobie, jak ten oryginalny dodatek sprawdzi się w zaaranżowanym przez Ciebie pomieszczeniu. Czy zdecydujesz się powiesić dekoracje ścienne w salonie, tak by wszyscy go widzieli, czy też w sypialni, w miejscu gdzie czas wolny spędzacie tylko we dwoje? Obraz drukowany na podstawie zdjęcia to najwyższej klasy dekoracja, która doskonale uzupełni wystrój każdego domu.