Wiosna

Zastanówmy się, z czym kojarzy nam się wiosna. Po długiej, szarej zimie pierwsze promyki słońca są dla nas czymś w rodzaju odrodzenia. Do życia budzi się przyroda – drzewa zaczynają wypuszczać pąki, kwitną pierwsze kwiaty. Zmiana następuje również w nas samych. Większość z nas decyduje się na wiosenne porządki. Kobiety robią prawdziwy misz-masz w swojej szafie, przygotowując nowe, modne kreacje. Wiosna ro również czas, w którym nachodzi nas najwięcej refleksji. Myślimy o domu, pracy i rodzinie – często łapiemy chandrę.

Wiosna

Dla wielu osób wiosna to najpiękniejsza pora roku. Soczyście zielone liście sprawiają, że chce się żyć. Jesteśmy pełni energii i zapału do pracy. W końcu jeszcze tylko kilka miesięcy dzieli nas do upragnionego letniego wypoczynku. Koniec kurtek, płaszczy, szalików i czapek. Niestety, wiosenne miesiące szybko przechodzą. Nastaje gorące, często męczące lato. Po nim zaś jest coraz chłodniej. Istnieje jeden skuteczny sposób, by zatrzymać pierwsze promyki słońca i ciepły wiatr przy sobie.

Wiosna może towarzyszyć nam każdego dnia na obrazie. Chociaż nie brzmi to przekonująco, wysokiej klasy druk fotograficzny jest w stanie sprawić, że każdy motyw na obrazie będzie wyglądał wyjątkowo realistycznie. Tego typu dekorację możemy zawiesić w sypialni. Codziennie rano i przed zaśnięciem będziemy spoglądać na uroczą, pełną życia przyrodę, tęcze czy urocze ptaki. Wiosenny obraz na płótnie niewątpliwie sprawdzi się w salonie. Pomieszczenie te jest na swój sposób reprezentacyjne, więc ozdoba w postaci fototapety na wymiar bądź fotoobrazu na płótnie nada mu niepowtarzalnego charakteru i sprawi, że goście nie będą chcieli opuścić naszego domu.

Wiosenne obrazy to doskonały pomysł na dekoracje ścienne do łazienki. Odpowiednio dobrane motywy kwiatowe sprawią, że codzienna kąpiel stanie się swojego rodzaju rytuałem, podczas którego będziemy mogli oczyścić myśli i odpocząć po ciężkim dniu. Pełne radości motywy z wiosną w tle są niemal stworzone do pomieszczeń jadalnych – kuchni i jadalni. Taka dekoracja na ścianę przyczyni się do zwiększenia apetytu wśród wszystkich domowników.