Kwiaty

Kwiaty – żółte, niebieskie, czerwone, pomarańczowe, turkusowe, fioletowe, białe. Na świecie znajdziemy niezliczoną ilość kwiatów, w barwach, o jakich nam się nawet nie śniło. Delikatne niczym jedwab płatki kojarzą nam się z czymś kruchym, co warto pielęgnować. Kwiaty od dawien dawna pełnią ważną rolę w życiu każdej żywej istoty. Ich piękno było zauważone nie tylko przez malarzy, ale również rzeźbiarzy czy nawet piosenkarzy. Wielu artystów starało się wiernie odwzorować niemal każdy szczegół, tworząc dzieła znane i kochane do dziś.

Wiosenne kwiaty na starej desce z sękami to znakomity pomysł na ścianę przedpokoju.

Wiosenne kwiaty

Kwiaty to również jeden z najczęściej wybieranych podarków. Ofiarujemy je na urodziny i imieniny, w czasie świąt, jako prezent ślubny oraz na Dzień Matki i Dzień Babci. Co więcej, kwiaty to również prezent uniwersalny, wykorzystywany w czasie ważnych dla nas uroczystości o charakterze formalnym. Nie da się ukryć, że piękny bukiet róż znaczy więcej niż tysiąc słów.

Prześliczne białe tulipany to świetny pomysł na obraz do salonu.

Tulipany - Obrazy kwiaty

Niektórzy z nas pragną zapaść w pamięci drugiej osoby na dłużej, aniżeli żyją roślinki w wazonie. Chcą wnieść coś w ich życie, tak by mieli pamiątkę na wiele długich lat. W tym celu zwykły bukiet nie wystarczy. Warto pokusić się o coś znacznie trwalszego, aczkolwiek również subtelnego i stylowego. Przedstawiamy Państwu wyjątkowe obrazy i fototapety na ścianę, bajecznie kolorowe kwiatuszki, które nadadzą każdemu wnętrzu niepowtarzalnego, ciepłego, niemal swojskiego charakteru. Obrazy z kwiatami dostępne w naszym asortymencie dedykowane są zarówno do nowoczesnych jak i nieco bardziej tradycyjnych wnętrz. Laminowane fototapety sprawdzą się w salonie, jadalni oraz w sypialni. Stanowią doskonały prezent dla bliskiej nam osoby, rodziny, przyjaciela, drugiej połówki bądź… szefa.

Storczyki będą idealne na dekorację ścienną do sypialni.

Kwiaty - Obrazy storczyki

Kwiaty kojarzą nam się przede wszystkim z tym, co piękne i naturalne. Budzą uśmiech u drugiej osoby i dają jej radość. Obraz lub fototapeta przedstawiająca piękne kolorowe kwiaty to świetny sposób, by powiedzieć drugiej osobie „dziękuję”. To też idealny podarek, jeżeli chcemy pozostać w jej pamięci przez długi czas.